Careers

Get in touch, our team is growing! Ozvěte se nám - rozšiřujeme tým!

Termín nástupu: ihned / dle dohody
Hledáme vhodné kandidáty na pozice:

Operátor CNC frézy

Náplň činnosti:
Obsluha, programování a seřízení pětiosého frézovacího centra DMU. Řídící systém Heidenhein. Schopnost samostatného provádění prací při strojním obrábění materiálu. Přesná výroba dílů pro letecký průmysl dle výrobní dokumentace. Čtení a užívání technické dokumentace.

Co od Vás očekáváme: SŠ/SO vyučení v oboru obráběč kovů – operátor CNC strojů, obráběčské práce(vhodné i pro absolventy), SO vyučení v příbuzném strojírenském oboru. Schopnost orientace v cizojazyčné dokumentaci (AJ, NJ). Znalost systémů CNC. Znalost čtení výkresů. Praxe na obdobné pozici výhodou. Pracovitost, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita. Pozitivní a aktivní přístup k práci.

Obsluha CNC soustruhu / soustružník CNC soustruhu

Co vás čeká, co bude obsahem vaší práce: orientace v Solidworks 2017 + Solidcam 2016 , Heidenhain Pilot, práce s CNC soustruhem, účast na tech. zkouškách

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít (nejdůležitější je chuť dopráce a učit se) : SŠ vzdělání (obor servis a opravy strojů a zařízení), SO vyučení v oboru obráběč kovů – operátor CNC strojů, obráběčské práce, znalost systémů CNC soustruhu, základní orientace, znalost čtení výkresů, zkušenosti s prototypovou výrobou výhodou, pracovitost, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, vítaná zkušenost s leteckou výrobou, pozitivní a aktivní přístup k práci.

Zámečník

Co vás čeká: Samostatné vykonávání prací souvisejících se sestavováním částí strojů, ruční opracování strojních součástí pilováním, řezáním, ohýbáním, vrtáním, vyztužováním, řezáním závitů, slícování částí strojů a strojních zařízení pilováním zabroušením, spojenímšrouby a nýty

Co od Vás očekáváme: SOU vyučení v oboru zámečník, zámečnické práce (vhodné i pro absolventy), znalost čtení výkresů, manuální zručnost, přesnost, preciznost, pracovitost, zodpovědnost, flexibilita

Svářeč

Co vás čeká: Svařování ocelových, nerezových materiálů a hliníkových slitin, svařování, navařování a pájení součástí, konstrukcí a polotovarů s použitím různých svařovacích technik – elektrický oblouk, bodové svařování, svařování, TIG, MIG

Co od Vás očekáváme: Vyučení v oboru zámečník, zámečnické práce a údržba nebo příbuzném strojírenském oboru. Zkušenosti se svařováním lehkých kovů metodou TIG, CO2 a autogen, svářečské oprávnění, znalost čtení výkresů, manuální zručnost, přesnost, preciznost, schopnost pracovat v týmu

Co Vám můžeme nabídnout:
Zajímavou a různorodou práci
Školení
Plat dle praxe
Zkrácená pracovní doba - 37,5hod/týdně, 25 dnů dovolené
Příspěvek na stravování, Multisport karta, Zvýhodněný tarif na volání i pro rodinné příslušníky

Kontaktujte nás na: h.gartnerova@blanik.aero nebo 773 250 470

Děkujeme.

Contact